S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

 
Hizmet uzatma ücreti nedir?

Hazırladığımız tüm web siteleri için kurulumlarının 1 yıl sonrasından itibaren her yıl bir defa olmak üzere belirli bir ücret ödersiniz. Bu ücret hizmet uzatma ücreti olarak adlandırılır. Almış olduğunuz hizmetin devamı için bu ücreti düzenli olarak ödemeniz gerekir.

 
Şablonlar her sektör için uygun mudur?

Web sitesi şablonlarımız tüm sektörler için uygundur. Talebiniz doğrultusunda tasarımlar üzerinde sektörünüzün gereksinimlerine uygun düzenleme işlemleri yapmaktayız.

 
Ekstra ücret ödeyecek miyim?

Şablon tasarımlarımızda domain + hosting + web sitesi + teknik destek paket olarak hizmetinize sunulmaktadır. Sitenin yayına açılması için gereken tüm hizmetler paket dahilindedir. Site üzerinde talep edeceğiniz düzenleme işlemleri ayrıca ücretlendirilir.

 
Teknik destek alabilecek miyim?

Sunduğumuz tüm hizmetlere teknik destek dahildir. Site yada mailleriniz ile ilgili yaşayacağınız olası bir sorun durumunda mail yada telefon aracılığı ile bizlere kolaylıkla ulaşabilir yardım alabilirsiniz.

 
Yedekleme hizmeti veriyor musunuz?

Tüm müşterilerimiz için haftalık olarak web sitelerinin yedeklerini alıyoruz. Böylece site üzerinde yapacağınız herhangi bir hatalı işlem sonrasında tarafımıza yedek kurulumu talebinde bulunabilirsiniz.

 
Sunucu hizmetini nereden alıyorsunuz?

Türkiye'nin en güçlü yer sağlayıcılarından biri olan İHS firması üzerinden sunucu hizmeti almaktayız.

 
Sitem ne kadar zaman sonra yayına girer?

Hazır paketlerimizin kurulum işlemleri öğleden önce verdiğiniz siparişler için aynı gün, öğleden sonra verilen siparişler için ise en fazla bir sonraki gün tamamlanmaktadır.

 
Varolan domain adresimi (alan adı) kullanabilir miyiz?

Evet. Hali hazırdaki bir alan adına ait dns kayıtlarını firmamıza ait dns adreslerine yönlendirerek yeni sitenizi tarafınızda bulunan herhangi bir domain adresi ile kullanabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ İÇİN